کریپتو

۵ دلیل برای اینکه به عملکرد شیبا در سال ۲۰۲۳ امیدوار باشیم!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

از راه‌اندازی نسخه بتای شیباریوم (Shibarium) تا توییت‌های ایلان ماسک، دلایل متعددی وجود دارد که چرا شیبا اینو (SHIB) می‌تواند شاهد افزایش چشمگیر قیمت خود در سال ۲۰۲۳ باشد.
رالی اخیر قیمت شیبا: بر اساس داده‌های بازار، شیبا که سال جدید را با قیمت ۰٫۰۰۰۰۰۸۶ دلار آغاز کرده بود، اکنون در محدوده قیمتی ۰٫۰۰۰۰۱۲ دلار معامله می‌شود و در ۳۰ روز گذشته، بیش از ۴۵ درصد رشد داشته است. اگر این میم کوین با همین سرعت به رشد خود ادامه دهد، ممکن است امسال به رکورد تاریخی جدیدی دست یابد.
بلاکچین لایه دوم شیباریوم: شبکه شیبا روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است. در نتیجه، کارمزد تراکنش‌های آن بالا است. راه‌اندازی بلاکچین جدید شیباریوم می‌تواند به کاهش کارمزد تراکنش‌های شیبا بسیار کمک کند.
ایمان شیتوشی به شیباریوم: شیتوشی، توسعه‌دهنده اصلی شیبا، در اظهارات اخیر خود گفته که پس از راه‌اندازی شیباریوم، کاربران و توسعه‌دهندگان به جای فقط جشن گرفتن، به همکاری با یکدیگر و ساخت پروژه‌هایی برای تقویت شبکه مشغول خواهند شد.
برندسازی: برای متمایز شدن در اقیانوسی از آلت کوین‌ها، استیبل کوین‌ها، میم کوین‌ها و رمزارزهای جدید، برندسازی موثر یک عامل کلیدی است. شیبا در رسانه‌های اجتماعی بسیار پرطرفدار بوده و برند آن به سرعت در حال گسترش است.
توییت‌های ایلان ماسک: خوشبختانه، توییت‌های ایلان ماسک نیز تأثیر بسیار مثبتی بر قیمت شیبا دارند. برای مثال، او یک بار در مورد سگ شیبا اینو توییت کرد و در نتیجه آن، قیمت SHIB حدود ۳۰۰ درصد افزایش یافت.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!
شروع


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه